Animacje zabaw teatralnych
"Kosmobal" 
Prowadzą: Komandor Laser i Kapitan Meteor.

Międzygalaktyczne zabawy, tańce oraz zadania dla odważnej załogi statku kosmicznego i prawdziwych astronautów. Imprezę pomaga prowadzić Robot Stefan, z zawodu komputer pokładowy, a z zamiłowania DJ i wodzirej! W wariancie ze spektaklem „Profesorek Wodorek w kosmosie” imprezę mogą poprowadzić dwaj weseli kosmici. Zapinajcie pasy i wsiadajcie do naszej rakiety pełnej dobrego humoru! Podróż po zakątkach układu słonecznego i innych wymiarach przed wami!Czas trwania: zależna od oczekiwań klienta, zabawy mogą trwać od 30 minut do 2 godzin;
Wiek widzów: 3-11 lat; 
Optymalna ilość uczestników: do 50 osób;

Zapraszamy na wspaniałą podróż po Układzie Słonecznym. Wybierzemy się w nią razem z Komandorem Laserem oraz Kapitanem Meteorem. Zaproponują nam wiele zabaw i opowiedzą niesamowite historie, jakie przytrafiły im się podczas kosmicznych wojaży. Będzie nam także towarzyszyć Komputer Pokładowy Stefan, który opisze każdą planetę. Podczas balu pokolorujemy ciemną energię, pokonamy grawitację, będziemy zbierać do wiaderka antymaterię i przekroczymy prędkość światła.

Ważne edukacyjne i integracyjne zagadnienia: poznanie wszystkich planet układu słonecznego, autorskie zabawy edukacyjne, integracyjne i ruchowe. Rozwijanie kreatywności, umiejętność pracy w zespole, rywalizacja fair-play, szacunek do innych osób.

Bal składa się z autorskich zabaw edukacyjnych, zręcznościowych i integracyjnych oraz zabaw tanecznych przy dobrej kosmicznej muzyce. Wszystkie konkursy przygotowaliśmy w taki sposób, aby jak największa liczba uczestników mogła brać w nich udział. Wykorzystujemy także klasyczne i tradycyjne zabawy, dodając im pozaziemskiego klimatu.

Cała impreza ma charakter bezstresowy. Kosmbal jest świetnym pomysłem na luźny i wyjątkowy dzień w szkole lub przedszkolu. Idealnie pasuje także jako impreza na dworze (piknik lub festyn). Polecamy tą propozycję także firmom i instytucjom, które chcą zintegrować dzieci swoich pracowników.

Rider techniczny - wymagania techniczne - spektakl teatralny na żywo

Zalecana maksymalna ilość widzów: dla spektaklu 70 (przedszkole) - 150 (szkoła). Dla animacji zabaw / balu: 50-60 osób. Należy wziąć pod uwagę także akustykę konkretnej sali.
Minimalna wysokość sali lub sceny: 3 metry. W czasie spektaklu wykorzystujemy parawan o wysokości 2m, a nad parawanem używamy pacynek.
Zalecana wielkość sali: do 200m2. Inne dane: W spektaklu i animacjach występuje dwójka aktorów. Jako dekorację rozstawiamy parawan o wymiarach 4,5 x 2 metry (szerokość x wysokość). W razie potrzeby szerokość można zmniejszyć do 3 metrów.
Nagłośnienie: Potrzebujemy jedynie gniazdka sieciowego 220/230V. Dysponujemy głośnikami zapewniającymi dobry odbiór w salach do 300m2, wysokość stropu ok. 5m. W przypadku większych pomieszczeń, jeśli dysponują Państwo własnym nagłośnieniem, to do podpięcia się z naszym materiałem dźwiękowym potrzebujemy kabla z wyjściem mały jack (3,5mm). Dysponujemy także mikrofonami nagłownymi z mikroportami Shure - wejście 2x XLR. Zabierzemy je ze sobą jeśli będzie to wcześniej ustalone. Należy uprzedzić nas o takiej konieczności.
Inne wymagania techniczne: stolik i 3 krzesła. Stolik optymalnie 1x1x1m, a krzesła bez funkcji składania.
Występ w plenerze: należy każdorazowo uprzedzić o chęci zorganizowania spektaklu na dworze. Czas rozkładania dekoracji oraz przygotowanie spektaklu jest wtedy znacznie dłuższy, często rozstawiamy specjalny namiot o wymiarach 3x3 metry, dodatkowo zabieramy inny, cięższy i bardziej stabilny parawan, musimy ustalić czy występujemy z dodatkowym nagłośnieniem i ewentualnie je przygotować. Czas przygotowania / rozstawienia się w zależności od sytuacji, to od 30 do 60 minut. Proszę pamiętać, że w miejscu gdzie planują Państwo scenę plenerową, musimy mieć dostęp do prądu. Informujemy także, że pogodę zamawia organizator. ;)