Animacje zabaw - dodatek do spektaklu świątecznego
"Zabawy z Reniferem Ryszaredem"
Spektakl świąteczny to za mało? Bohaterowie przedstawienia mogą zostać dłużej z dziećmi i zaproponować ciekawe konkursy, zabawy oraz tańce. Stworzą razem łańcuch choinkowy, przywołają ducha świąt by poczuć magiczną atmosferę.Czas trwania: w zależności od oczekiwań, spektakl razem z zabawami mogą trwać nawet 2 godziny;
Wiek widzów: 3-13 lat;
Tematyka: proponujemy głównie jako uzupełnienie spektaklu świątecznego, wprowadzanie w radosny świąteczny nastrój. Autorskie zabawy oraz konkursy ruchowe i integracyjne..

Specjalnie dla spragnionych większych wrażeń po spektaklu świątecznym, którym mało jeszcze przygód z udziałem Renifera Ryszarda proponujemy wesołe konkursy. Ryszard ponad wszystko uwielbia zabawę i w tym temacie jest niedoścignionym specjalistą.

Ryszard zaproponuje takie konkursy jak:
- Wyścigi zaprzęgów reniferów,
- Duch świąt,
- Bombowe zawody elfów, czyli ubieranie choinki na czas,
- Roztańczony łańcuch choinkowy,
- Zwariowany quiz z wiedzy na temat fabryki zabawek Świętego Mikołaja i wiele innych.

Wszystkie wymienione zabawy mają charakter przykładowy. Nie wszystkie uda nam się wykorzystać, ale nasi animatorzy postarają się je jak najlepiej dopasować do wieku, atmosfery i ilości uczestników. Większość wykorzystywanych zabaw podczas tej dodatkowej imprezy, to nasze autorskie konkury. Przygotowaliśmy do wielu z nich oryginalne rekwizyty, które wykorzystują uczestnicy. Całość prowadzi dwójka naszych sprawdzonych animatorów, którzy postarają się stworzyć niezapomniany nastrój i pogodną atmosferę, pełną dobrego humoru.

Rider techniczny - wymagania techniczne - spektakl teatralny na żywo

Zalecana maksymalna ilość widzów: dla spektaklu 70 (przedszkole) - 150 (szkoła). Dla animacji zabaw / balu: 50-60 osób. Należy wziąć pod uwagę także akustykę konkretnej sali.
Minimalna wysokość sali lub sceny: 3 metry. W czasie spektaklu wykorzystujemy parawan o wysokości 2m, a nad parawanem używamy pacynek.
Zalecana wielkość sali: do 200m2. Inne dane: W spektaklu i animacjach występuje dwójka aktorów. Jako dekorację rozstawiamy parawan o wymiarach 4,5 x 2 metry (szerokość x wysokość). W razie potrzeby szerokość można zmniejszyć do 3 metrów.
Nagłośnienie: Potrzebujemy jedynie gniazdka sieciowego 220/230V. Dysponujemy głośnikami zapewniającymi dobry odbiór w salach do 300m2, wysokość stropu ok. 5m. W przypadku większych pomieszczeń, jeśli dysponują Państwo własnym nagłośnieniem, to do podpięcia się z naszym materiałem dźwiękowym potrzebujemy kabla z wyjściem mały jack (3,5mm). Dysponujemy także mikrofonami nagłownymi z mikroportami Shure - wejście 2x XLR. Zabierzemy je ze sobą jeśli będzie to wcześniej ustalone. Należy uprzedzić nas o takiej konieczności.
Inne wymagania techniczne: stolik i 3 krzesła. Stolik optymalnie 1x1x1m, a krzesła bez funkcji składania.
Występ w plenerze: należy każdorazowo uprzedzić o chęci zorganizowania spektaklu na dworze. Czas rozkładania dekoracji oraz przygotowanie spektaklu jest wtedy znacznie dłuższy, często rozstawiamy specjalny namiot o wymiarach 3x3 metry, dodatkowo zabieramy inny, cięższy i bardziej stabilny parawan, musimy ustalić czy występujemy z dodatkowym nagłośnieniem i ewentualnie je przygotować. Czas przygotowania / rozstawienia się w zależności od sytuacji, to od 30 do 60 minut. Proszę pamiętać, że w miejscu gdzie planują Państwo scenę plenerową, musimy mieć dostęp do prądu. Informujemy także, że pogodę zamawia organizator. ;)