Spektakl świąteczny
"Pierwsza Gwiazdka"
Komedia totalna, śmieszne dialogi, zwariowane sytuacje i barwni bohaterowie! Oto historia z czasów, gdy Mikołaj nie miał jeszcze swojej długiej siwej brody, bo był jeszcze młody i dopiero zaczynał swoją przygodę z rozdawaniem dzieciom prezentów. Jego pomocnikami byli Renifer Ryszard oraz sympatyczny Elf, a Zajączek czyli gość ze Świąt Wielkanocnych, bardzo chciał ich wszystkich poznać.Czas trwania: 45 minut;
Wiek widzów: 3-11 lat;
Tematyka: wprowadzenie w świąteczny nastrój, sumienność w wykonywaniu obowiązków, negacja oceniania innych po wyglądzie, wartość przyjaźni i tolerancja.

Czy Święty Mikołaj jeździ na hulajnodze?
Czy Renifery latają statkami kosmicznymi?
Czy Wielkanocny Króliczek woli Święta Bożego Narodzenia?
Czy Mikołaj zawsze miał siwą brodę?

Jeżeli chcecie znać odpowiedź na te pytania, a także przeżyć wyjątkową przygodę, serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy. Prezentowany spektakl jest wesoły i pouczający, znakomicie wprowadza w nastrój Świąt Bożego Narodzenia. Wraz z Wesołym Reniferem i Świętym Mikołajem uczymy się jak istotne jest wykonywanie powierzonych obowiązków. Będzie wiele zabawnych sytuacji w stylu komediowym, ale także wiele będzie można nauczyć się o zaufaniu. To także wzruszająca opowieść detektywistyczna o przyjaźni, tolerancji oraz wybaczaniu.

USŁUGI DODATKOWE:

1. Zabawy z Reniferem Ryszardem - opis znajdziecie poniżej.

2. Rozdawanie prezentów przez Mikołaja - w unikatowym, dowcipnym stylu, nasz młody Święty Mikołaj rozda dzieciakom prezenty. Idealna oferta w okolicach Mikołajek i nie tylko.

3. Sesja fotograficzna z Mikołajem - istnieje możliwość wspólnych zdjęć razem z dziećmi. Zamawiając tę usługę należy jednak pamiętać, że nasi Mikołajowie są wyjątkowi, ubrani w teatralne stroje i nie dysponujemy innymi. Przed zamówieniem takiej usługi prosimy o dokładne zapoznanie się z naszą galerią i podjęcie decyzji, czy wygląd Mikołaja wam odpowiada. W spektaklu “Święty Mikołaj istnieje!” spotykamy wysportowanego Mikołaja, który jest szczupły. W spektaklu “Pierwsza Gwiazdka” występuje młody Mikołaj, w tenisówkach, spodniach rybaczkach i czerwonych podkolanówkach oraz nie posiadający długiej siwej brody.

Wszystkie usługi dodatkowe, ich czas trwania oraz życzenia specjalne ustalane są indywidualnie przez menadżerkę.

Rider techniczny - wymagania techniczne - spektakl teatralny na żywo

Zalecana maksymalna ilość widzów: dla spektaklu 70 (przedszkole) - 150 (szkoła). Dla animacji zabaw / balu: 50-60 osób. Należy wziąć pod uwagę także akustykę konkretnej sali.
Minimalna wysokość sali lub sceny: 3 metry. W czasie spektaklu wykorzystujemy parawan o wysokości 2m, a nad parawanem używamy pacynek.
Zalecana wielkość sali: do 200m2. Inne dane: W spektaklu i animacjach występuje dwójka aktorów. Jako dekorację rozstawiamy parawan o wymiarach 4,5 x 2 metry (szerokość x wysokość). W razie potrzeby szerokość można zmniejszyć do 3 metrów.
Nagłośnienie: Potrzebujemy jedynie gniazdka sieciowego 220/230V. Dysponujemy głośnikami zapewniającymi dobry odbiór w salach do 300m2, wysokość stropu ok. 5m. W przypadku większych pomieszczeń, jeśli dysponują Państwo własnym nagłośnieniem, to do podpięcia się z naszym materiałem dźwiękowym potrzebujemy kabla z wyjściem mały jack (3,5mm). Dysponujemy także mikrofonami nagłownymi z mikroportami Shure - wejście 2x XLR. Zabierzemy je ze sobą jeśli będzie to wcześniej ustalone. Należy uprzedzić nas o takiej konieczności.
Inne wymagania techniczne: stolik i 3 krzesła. Stolik optymalnie 1x1x1m, a krzesła bez funkcji składania.
Występ w plenerze: należy każdorazowo uprzedzić o chęci zorganizowania spektaklu na dworze. Czas rozkładania dekoracji oraz przygotowanie spektaklu jest wtedy znacznie dłuższy, często rozstawiamy specjalny namiot o wymiarach 3x3 metry, dodatkowo zabieramy inny, cięższy i bardziej stabilny parawan, musimy ustalić czy występujemy z dodatkowym nagłośnieniem i ewentualnie je przygotować. Czas przygotowania / rozstawienia się w zależności od sytuacji, to od 30 do 60 minut. Proszę pamiętać, że w miejscu gdzie planują Państwo scenę plenerową, musimy mieć dostęp do prądu. Informujemy także, że pogodę zamawia organizator. ;)