SPEKTAKLE TEATRALNE ON-LINE

Obecnie mamy dostępne trzy spektakle online. Opisy i fragmenty nagrań znajdują się poniżej. Jeśli są Państwo Zainteresowani internetową wersją naszego spektaklu i chcecie otrzymać szczegółową ofertę prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

JAK TO DZIAŁA W SKRÓCIE?

1. wybieracie państwo jedną z opcji, w jaki sposób chcenie zaprezentować spektakl:
A) Prezentacja nastąpi tylko w placówce (szkole, przedszkolu, ośrodku kultury)
B) Chcecie Państwo wysłać link do spektaklu w wiadomości do rodziców dzieci.
C) Zaprezentujecie spektakl w swojej placówce oraz wyślecie link rodzicom.
D) czy chcenie umieścić spektakl na swojej stronie www. (umowa indywidualna, głównie dla ośrodków kultury).

2. Wysyłamy link do spektaklu i licencję. Spektakl odtwarzacie Państwo przez internet.
Link aktywny będzie przez cały wybrany przez Państwa tydzień od poniedziałku do niedzieli. W tym czasie możecie Państwo do woli prezentować spektakl (odtwarzać go przez internet na podstawie przesłanego linku) zgodnie z licencją i wybraną opcją.

W celu uzyskania pełnej oferty prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

PRZYKŁADOWE FILMY / DOSTĘPNE SPEKTAKLE ONLINE:

SPEKTAKL TEATRALNY ONLINE (przedstawienie świąteczne)
Pierwsza Gwiazdka

Spektakl to humorystyczna wigilijna opowieść o Młodym Świętym Mikołaju, który razem ze swoim przyjacielem Reniferem Ryszardem wpadają w niezłe tarapaty. Spektakl pełen jest ironii, satyry, groteski i dobrego humoru, a przy tym nie brakuje w nim pouczających wątków. Świetnie bawią się na nim dzieciaki w wieku od 3 do 10 lat, a i dorośli często pękają ze śmiechu.

Materiał nagrany jest w rozdzielczości HD 1920x1080, a aktorzy grają w mikroportach, aby dźwięk był dobrej jakości, a przekaz jasny i czytelny.

Występują Adam Krotofil i Michał Supcziński

Czas trwania: 49 minut; Jakość nagrania: 1080x1920, 50 klatek na sekundę;

Spektakl dostępny jest zarówno w wersji online, jak i na żywo. Więcej o spektaklu, galerię zdjęć obejrzycie w zakładce oferta i repertuar.